Ogłoszenia duszpasterskie - 21. Niedziela Zwykła - 25.08.2019

1. Dzisiaj uroczystości dożynkowe w naszej parafii. Dziękujemy Bogu za to, że pozwolił nam szczęśliwie zebrać plony. O godz. 15.00 piknik przy świetlicy, na który zapraszają: Sołtys, Radny i KGW.

2. Jutro 26 sierpnia Uroczystość NMP Częstochowskiej. W kościele parafialnym Msza św. będzie o godz. 11.00. Po Mszy św. odnowienie Aktu Zawierzenia Narodu.

3. Za tydzień 1 września będziemy wspominać 80 r. wybuchu II wojny światowej. Będziemy się modlić o pokój na świecie oraz za wszystkie ofiary wojny.

4. Za tydzień będziemy przeżywać I niedzielę Miesiąca. Po każdej Mszy św. Wystawienie Najśw. Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych. Taca inwestycyjna

5.  Także za tydzień dożynki gminne w Wólce Horynieckiej. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 15.00 w kaplicy.

6.  Przed nami ostatni tydzień wakacji. Codziennie przed Mszą św. jest możliwość skorzystania ze spowiedzi św. Ponad to w sobotę od 16.00 -17.00.

7.  W najbliższy piątek rozpocznie się w naszej parafii Jerycho Różańcowe. Jest to dzieło ogólno-diecezjalne. Rozpocznie się ono w piątek Mszą św. o godz. 18.00 i zakończy w sobotę o godz. 18.00. W związku z tym dziś po sumie odbędzie się spotkanie Rady Duszpastersko-Ekonomicznej oraz zelatorów kół różańcowych.  Na stronie internetowej parafii zostanie umieszczony program.

8. W środę przed Mszą św. Nowenna do Matki Bożej NMP.

9. Malowanie ogrodzenia będziemy kontynuowali od wtorku.

10. Zachęcam do nabywania tygodnika "Niedziela". W nim można przeczytać m.in.:”Ta co Jasnej broni Częstochowy”, „Akt wdzięczności za cud nad Wisłą”, Czy Pan Bóg wodzi nas na pokuszenie”,”Szkoła czeka, obawy i nadzieje”.

11. Dziękuję za posprzątanie kościoła wczoraj. W piątek (do godz. 18.00) kościół sprzątają rodziny: Bomba, Obirek, Łysakowscy.(kwiaty)